Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 06 Gusht 2018
SENKA
Numri unik i identifikimit (NIPT): J94808405Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 1994
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 9,612,007.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Ndertimin e ndertesave, rrugeve,urave,tuneleve,mbikalimeve e nenkalimeve,autostradave,traseve hekurudhore, digave, ujesjellsave, kanalizimeve, etj.Prodhimin e betonit,asfalto-betonit,shitje-blerje makinerie e pajisje te ndryshme,studim,projektim, etj.Tregtim te materialeve te nderimit me shumice e pakice,konsulence qe kerkohet nga persona te ndryshem fizike e juridike brenda dhe jashte vendit. Hartim skica planimetrike dhe te cdo lloji tjeter brenda vitit ndertimor,aktivitete biznesi.
Adresa: LUSHNJE XHEVDET NEPRAVISHTA
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Donika Senka 50
Ylli Senka 50
Sektori ekonomik: NDERTIMI
Administratorė: Donika Senka
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 178,050,692.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 199,903,458.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 9,357,874.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 13,779,812.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 30,855,906.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 20,079,407.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SENKA