Ndryshimi i fundit: E Martė, 17 Korrik 2018
MEDFAU
Numri unik i identifikimit (NIPT): J93610823R
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 1999
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 208,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 208,000
Fusha e veprimtarisė: Import export tregti te artikujve elektronike e industriale, asistence teknike ne fushen e elektronikes, pajisjeve mjekesore e elektrike.Tregeti te konsumablave medicinale. Import dhe tregtim medikamentesh me shumice.
Adresa: KAVAJE LAGJA 5
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Shkėlqim Verdha 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Shkėlqim Verdha
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 260,810,851.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 691,021,287.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 29,298,317.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 22,429,828.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 158,590,051.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
MEDFAU