Ndryshimi i fundit: E Enjte, 19 Korrik 2018
A.N.K SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): J92408001N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1998
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 24,681,313.00
Numri i aksioneve/kuotave: 246,813
Fusha e veprimtarisė: Organizim te sherbimeve te rojeve civile per ruajtjen e objekteve ne pronesi ose perdorim te personave fizik osejuridik, shqiptar ose te huaj, ruajtjen e rendit ne keto objekte si dhe sigurimin e jetes se personelit e te vlerave pasurore te tyre gjate levizjes. Punime dheu , sistemime , ndertime civile , ndertim te veprave te artit, rikonstruksion godinash civile, projektime te ndryshme, tregtim makinensh industrial, bujqesore. Tregtim pajisjesh elektroshtepiake, materiale ndertimi, shfrytezim pyjesh. Pika servisi per automjete , lavazh.Shfrytezim , prodhim , punim tregtim dhe transport te lendes drusore, Import export. Shfrytezim, prodhim dhe tregetim te mineraleve. Aktivitet minerar ne nxjerrje , perpunim e pasurim te mineraleve si dhe tregetim dhe exportim te tyre, transport dhe nderrnjetesim per tregje te mineraleve, prodhim koncentrati. Shpime nentokesore. Prodhim asfalti. Prodhim Betoni.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Agim Kola 100
Sektori ekonomik: sherbime te ruajtjes fizike
Administratorė: Agim Kola
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 1,191,865,236.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 3,166,119.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 18,002,632.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 30,129,378.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
A.N.K SHPK