Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
OTTO - AL
Numri unik i identifikimit (NIPT): J92009003W
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1999
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 136,800,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Ndėrtimin dhe vėnien nė funksionim tė fabrikės pėr prodhimin e ēimentos nė zonėn Balldren, Lezhė dhe zhvillimin e infrastrukturės sė lidhur me tė, lidhja me rrugėn nacionale dhe tunelin pėr lidhjen e fabrikės me portin e Shėngjinit, duke investuar njė shumė prej rreth 200 milionė euro
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Isuf Berberi 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Shpenzim pėr koston e konēesionit (Lekė) (2013):
Kohėzgjatja e konēesionit (vjet):99
Ratifikim i marrėveshjes sė konēesionit:
Vlera Fituese:
Vlera e investimit:
Data e shpalljes sė konēesionit: -
Data e mbajtjes sė konēesionit:
Data e njoftimit tė fituesit:
Ankesa:
Vlera e kontraktuar: -
Data e lidhjes sė kontratės: -
Arsyeja e anullimit: -
Administratorė: Isuf Berberi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 0
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 6,751,793.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 2,731,936.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci : 2013 2012 2007
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
No audit
OTTO - AL
OTTO - AL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!