Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
Alb Shop
Numri unik i identifikimit (NIPT): J91825003J 
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 1999
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 6,438,560.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Tregtimi me shumice dhe pakice import eksport te artikujve te ndryshem te mallrave ushqimore, industriale lende te para, artikuj te konsumit, hidrosanitare, detergjente, elektroshtepiake, konfeksione, farmaceutike, bime medicinale, plehra kimike pesticide kozmetike, prodhim e tregtim te materialeve te ndertimit, pjese kembimi per makina e automjete, pika servisi agjensi per shitblerje, qira te pasurive te tundshme dhe te patundshme, agjensi komisionere, hapje dyqane, tregtim pije alkolike e freskuese bar bufe, restorant, hoteleri si dhe ne fushen e transportit te mallrave dhe te pasagjereve si brenda dhe jashte vendit.Per kryerjen e aktivitetit te shoqerise se mesiperm, per te cilin do te nevojitet leje perkatese, shoqeria eshte e detyruar te pajiset paraprakisht me kete leje nga organi kompetent. Pjese e objektit te veprimtarise te shoqerise do te jene edhe botime, shtypshkrime deri ne perfundimin e plote te tyre, tregtime prodhime kancelarie si dhe shtypshkrime te karakterit sekret me element sigurie.
Adresa: TIRANE Tufine,( ish- magazina e rezerves se shtetit prane uzines se altilerise).
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
David Ulqinaku 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Majlinda Ulqinaku
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 4,866,795.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 20,762,106.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 48,433.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 43,330.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): -212,966.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 69,504.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Alb Shop