Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
NDERTIM ALB RRUGA URA
Numri unik i identifikimit (NIPT): J91824004M-Likuidim e Siper
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1999
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 25,185,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 41,306
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
RAMI MONAFI 14.42
YLLI KAPIDANI 9.25
Nikollaq Shore 23.15
MINE KICA 20.46
Arben Demi 3.06
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Nikollaq Shore
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -414,227.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
NDERTIM ALB RRUGA URA
NDERTIM ALB RRUGA URA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!