Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
KASTPETROL
Numri unik i identifikimit (NIPT): J91823501N
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Durres
Viti i themelimit: 1999
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 828,266,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 200
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Luigj Alijaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 3,280,630.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Euro-Audit, Consultancy, co 20/02/2014
Paqėsor Qato 20/05/2011
KASTPETROL