Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
ONUFRI
Numri unik i identifikimit (NIPT): J91801003E
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 1995
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 36,227,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Shtepi botuese,shtypshkronje,eksport import te materialeve te ndryshme,shitje me shumice dhe me pakice. Shtypshkrime te karakterit sekret me elemente sigurie.
Adresa: TIRANE Njėsia Bashkiake Nr.6, Rruga Konferenca e Pezės, Ndėrtesa Nr.71, Hyrja 5, Kodi Postar 1027
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Bujar Hudhri 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Bujar Hudhri
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 26,953,313.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 30,179,158.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 3,381,688.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 3,434,080.40
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 5,631,902.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 2,620,013.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ONUFRI