Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
ANTIBIOTIK
Numri unik i identifikimit (NIPT): J91402001E
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1996
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 359,227,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 359,227
Fusha e veprimtarisė: Prodhim, perpunim, konfeksionim, import-eksport-tregtim me shumice e pakice ne keto fusha: medikamentesh, materialesh mjeksore dhe aksesoreve te tyre, materialeve dentare e veterinare, materialeve higjeno sanitare, te solucioneve injektabel, te lengjeve te distiluara e atyre te gazuara, avulli, akulli, alkooleve ushqimore e industriale, kozmetike, bimeve medicionale, produkteve te tjera me origjine bimore e shtazore, ushqimeve dietike te te gjitha llojeve e formave.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
"ALDOSCH" 96.25
Shqiponja Meēaj(Zeqo) 0.14
Dallendyshe Gjineci 0.1
Enkelejda Ēeka 0.26
Luan Leka 0.18
Ardjan Balliu 0.02
Xhemile Bulku 0.02
Sektori ekonomik: prodhim industrial; farmaceutik
Administratorė: Bujar Stafuka
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 58,758,229.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 30,313,896.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 32,497,332.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 37,993,053.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Kristaq Ndini 06/07/2012 05/07/2016
ANTIBIOTIK
ANTIBIOTIK
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!