Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
STERKAJ SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): J87905501G
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Lezhe
Viti i themelimit: 1994
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Tregti me shumice e pakice te mallrave te ndryshme industriale, uhsiqmore, bujqesore, blegtorale, lende te para, karburante, makineri e paisje, duhan e cigare, pije alkolike, pjese kembimi, materiale ndertimi, lende druri, bime mjekesore eterovajore, dhe nenproduktet e tyre, veprimtari bankare (kambizem), zenie e tregtim peshku, aktivitete turistike, eksport import ndertim, rikonstruksion, riparim, projektime, zbatime te objekteve te ndryshme civile, ushtarake, industriale, bujqesore, turistike, ujesjellesa, rruge, hekurudha, kanalizime, vepra arti, vaditje e kullime, diga e vepra kulluese, punime dheu impiante elektrike per nenstacionet dhe kabinat e transformatoreve, instalimeve elektrike, citofoni, telefonike, te medias dhe projetime te tyre, punime restaurimi, instalime te nevojshme ne to, tregtim pllaka, hidrosanitare,prodhime te materialeve te ndryshem te ndertimi, inerte, riparim automjetesh si dhe cdo aktivitet tjeter te lejuar me ligj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ardian Sterkaj 50
Fran Sterkaj 50
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Ardian Sterkaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 90,686,931.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 143,422.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 724,839.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 1,320,250.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
STERKAJ SHPK