Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
LAND & CO
Numri unik i identifikimit (NIPT): J87730202A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 1996
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 29,525,758.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Studim, Projektim, Supervlzim dhe Kolaudim i punimeve ne infrastrukturen rrugore, ura, ndertesa civile-industriale dhe ujesjelles kanalizime. Studime dhe Sherbime per procesin e regjistrimit dhe vleresimit te pasurive te paluajteshme. Sisteme GIS, Sisteme Web-GIS, Dixhitalizim te pasurive te paluajteshme. Studime dhe sherbime ne planifikimin urban, gjeodezi, gjeologji dhe gjeoteknike. Tregtim, servis dhe mirembajtje aparaturash matese ne ndertim.
Adresa: TIRANE Njesia Bashkiake Nr. 10, Rruga Mine Peza, Pallati prane Shkolles Hasan Vogli, Apartamenti 13
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Perparim Ndoj 100
Sektori ekonomik: NDERTIMI
Administratorė: Perparim Ndoj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 21,232,007.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 11,874,166.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 12,922,514.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 4,794,770.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 9,754,843.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 2,552,771.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
LAND & CO