Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
ALB LEAA INTERNATIONAL SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): J86906408N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Diber
Viti i themelimit: 1999
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 103,900,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Ndėrtime, punime dheu, rikonstruksione, shfrytėzim, prodhim, transport, shitje mineral kromi. Projektim dhe zbatim i sistemeve hidraulike, ujėsjellėsi, shkarkim tė ujėrave tė zeza, projektim sistem ngrohjeje, ventilim, kondicionim, dhe enė nėn presion. Importim eksportim tregtim me shumicė dhe pakicė artikuj hidraulike, industriale, etj. Bar- kafe, fast - food, restorant, hoteleri, perdorim te lendeve plasese.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Lefter Alla 51
Jeton Dani 49
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Lefter Alla
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 305,545,974.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 15,245,150.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 84,165,404.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 58,144,020.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALB LEAA INTERNATIONAL SHPK
ALB LEAA INTERNATIONAL SHPK
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!