Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 06 Gusht 2018
SINANI
Numri unik i identifikimit (NIPT): J86902812W
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 1995
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 28,433,389.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Tregetimi i karburanteve e vajrave lubrifikante, gazit, pjeseve te kembimit, pike shitje me distributore me pakice.Tregtim i artikujve te ndryshem industriale, ushqimore, import- eksport.Transport mallrash per vete dhe te trete brenda dhe jashte vendit.Hapje dhe shfrytezim bare, restorantesh, hotele, etj ne fushen e sherbimeve.
Adresa: Pishaj PISHAJ Lagja"Pishaj"Rruga Nacionale Gramsh-Elbasan,ndertese private nr 77/21,zona kadastrale nr 2967,marka IVECO Targa 289AU
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ardian Sinani 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Ardian Sinani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 120,490,376.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 148,749,933.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 1,353,751.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 4,398,952.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 5,544,819.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 12,274,575.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SINANI