Ndryshimi i fundit: E Premte, 13 Korrik 2018
ZDRAVO
Numri unik i identifikimit (NIPT): J84003411K
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 1998
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 33,600,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Ne fushen e ndertimit shoqeria do te kryeje: Studimin, projektimin, konsulencen, sipermarrjen zbatuese dhe/ ose investimin, sipas rastit, per realizimin me fonde publike dhe / ose jopublike te veprave me karakter shfrytezimi dhe / ose administrimi publik dh/ose privat si: ndertimin e ndertesave publike dhe private, rrugeve, urave, tuneleve, mbikalimeve e nenkalimeve, autostradave, traseve hekurudhore, digave dhe veprave bonifikuese e ujore, ujesjellesave, linjave mbitokesore dhe nentokesore per energjine dhe telekomunikacionet, ndertimin dhe reabilitimin e veprave ujitese, centralet, objektet turistike, objektet ushtarake, objektet e kutlit, rrjetet inxhinierike, portet, aeroportet, objektet industriale, te gjitha restaurimet ne pergjithesi, rikonstruksione te veprave te artit, montimet e konstruksioneve metalike: si dhe ēdo ndertim tjeter i cili ne perfundim perben send te paluajtshem sipas nenit 142 te Kodit Civil per shkak te trupezimit ne menyre te qendrueshme e te vazhdueshme me token ose ndertesen ku eshte vendosur. Ne fushen e tregtise shoqeria do te kryeje: Tregtimin dhe import - eksportin e mallrave te ndryshem si, Industriale e artikujve te ndryshem ne pergjithesi e vecanrisht elemente te ndrysheme paisje elektrike, mekanike, elektronike. Montimi e prodhimi i elementeve te paisjeve te ndryshme elektronike, elektroteknike, elektronike elektromekanike perfshire kondicioner, elektroshtepiake etj te ketij lloji. Bojrave te ndryshme me baze ujore dhe baze vajore per lyerje te fasadave te murit, te drurit te hekurit etj, stuko patinimi koll
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Dashnor Sinanaj 20
Faik Sinanaj 20
Kastriot Sinanaj 20
Arben Zdrava 20
Arben Zdrava 20
Sektori ekonomik: ndertime pasurish te patundshme per banim
Administratorė: Dashnor Sinanaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 125,678,137.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 5,205,383.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 1,304,205.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 7,198,529.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ZDRAVO