Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
G E R O N D I
Numri unik i identifikimit (NIPT): J82916536U
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Fier
Viti i themelimit: 1999
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 65,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1,625
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Aredin Behari
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 1,332,315.34
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Kastriot Haxhaj 05/07/2001
G E R O N D I