Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
ALBPETROL SHA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 27-02-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): J82916500U
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Fier
Viti i themelimit: 1999
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 13,361,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 13,360,997
Instucioni Shtetėror Aksioner nė SHA: Ministria e Ekonomise, Tregtise dhe Energjetikes
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Endri Puka
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 6
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 1,429,724,038.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 1,455,892,080.00
Website:http://www.albpetrol.al/
Lloji i pronėsisė: Publike
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Fatime Alliu 09/03/2012
Paqėsor Qato 09/03/2011
Hysen ēela 03/01/2013
Kastriot Haxhaj 18/11/2013
Leonidha Foti 26/04/2011
Luan Gosnishti 09/03/2011
Fatbardha Shtrepi 03/01/2013
Ramazan Ademi 18/11/2013
Berti Pashko 18/11/2013
Mimoza ēibuku 26/03/2012
Teit Gjini 09/03/2011
Vjollca Dervishi 09/03/2011
Violeta Mulla 15/01/2013
Luan Kamberi 03/01/2013
Theodhoraq Gjosha 03/01/2013
Vjollca Xhaxho 09/03/2012
Mihal Ziu 30/04/1999
Sokol Toska 03/01/2013
Nexhmije ēela 09/03/2012
Neshat Mazaj 09/03/2012
Anila ēunoti 18/11/2013
Diana Golemi 09/03/2012
Zhuljeta Vehbiu 03/01/2013
Etleva Ashiku 18/11/2013
Hetem Sulaj 09/03/2012
Lavdimir Fusha 09/03/2012
Eneda Rahmani 09/03/2012
Arjeta ēumani 09/03/2012
Bujar Bendo 09/03/2012
Njazi Laze 03/01/2013
ALBPETROL SHA