Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
A.R.M.O.
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 16-10-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): J82916498D
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1999
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 5,126,460,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 5,126,461
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ministria e Ekonomise, Tregtise dhe Energjetikes 15
ANIKA MERCURIA REFINERY ASSOCIATED OIL 85
Sektori ekonomik: prodhim energji; gaz
Administratorė: Ervin Gjokutaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 5
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 3,000,000,000.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -5,757,369.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -24,440,738.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Public Accounting Service Union and Trust 06/04/2012 06/04/2013
A.R.M.O.