Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
ALKFARMA
Numri unik i identifikimit (NIPT): J82916411G
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 1995
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 14,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 14,000
Fusha e veprimtarisė: Veprimtari ne fushen e tregtimit me shumice e pakice, import-eksport te barnave farmaceutike, te pergatitjes, paketimit, kontrolli i cilesise, shitje me ose pa recete dhe ruajtja e barnave te regjistruara ne vend, dhenien e informacioneve dhe e keshillave mjekesore, shitje e materialeve te mjekimit, aksesore, artikuj higjieno-kozmetike e dietetike.
Adresa: FIER Lagjja Liri Gero, rruga Haxhi Kelmendi, banesa nr-30.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Shefqet Ternova 50
Pranvera Ternova 50
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Shefqet Ternova
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 169,425,818.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 167,380,124.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 1,245,542.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 2,547,988.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 4,641,969.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 5,760,683.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALKFARMA