Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
ELBASAN CEMENT FACTORY
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 26-09-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): J82816206B
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1996
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 693,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 693,000
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ministria e Ekonomise, Tregtise dhe Energjetikes 20.69
Seament Albania 77
Tushe Skura(Halili) 0.37
Shefqet Gjoni 0.37
Emine Gjoni 0.18
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Edward Samaha, Alexander Bouri, Mark Bouri, Maurice Bouri, Charles Bouri
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 1,739,681,737.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 45,554,612.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -20,652,436.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Mikse
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ELBASAN CEMENT FACTORY