Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 06 Gusht 2018
FITORE
Numri unik i identifikimit (NIPT): J82816201H
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 1998
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 85,360,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Ndertim i banesave ne pergjithesi duke perfshire dhe banesat me fondet e shtetit, me kredi bankare apo banesa private. Ndertime banimi me mjete financiare ose jo te shoqerise, shitja e tyre qytetareve shqiptare ose te huaj institucioneve dhe enteve publike apo shteterore. ndertime me karakter socila kulturor dhe te kulteve te ndryshme fetare si dhe restaurimeve.Ndertime dhe riasfaltime rrugesh dhe autostradash punime te sinjalizimit rrugor. Importimi eksportimi dhe tregtimi me shumice dhe me pakice brenda dhe jashte vendit te te gjitha llojeve tipeve markave te materialeve metalike, drusore, plastike, qeramik, kimik, ndertimor, hidraulik, hidrosanitare dhe higjeno sanitare te pajisjeve, orendive, mobiljeve, aparaturave, makinerive e gjithcka tjeter e nevojshme per ndertim, kompletimin dhe rikonstruksionin e mirembajtjen e ndertesave administrative dhe ushtarake, ambienteve sportive, shkollave, konvikteve, ndertimeve bujqesore e blegtorale, ushqimore etj. mjetave transportuese, ngritese transportuese te gjitha llojeve kapaciteteve, tonazheve, tipeve markave, per te gjithe sferat e jetes se venditdhe mbrojtjen si dhe pjeseve te kembimit te gomave.Grumbullim dhe tregetim skrapi, metaleve me ngjyre dhe te zeza , te materialeve industriale, te gjitha llojeve te materialeve te ndertimit, blegtorale, bujqesore, materialeve te para, drusore, e mobiljeve, te gjitha llojeve tipeve dhe markave te lendeve te para, lendeve ndihmese, materialeve pajisjeve, veglave, instrumentave, makinerive pjeseve te ndertimit per vete dhe per llogari te treteve.
Adresa: ELBASAN Lagjja Brigada 17 Sulmuese, rruga Sul Misiri, pallati nr.91/4, kati 1
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Fadil Sherja 100
Sektori ekonomik: NDERTIMI
Administratorė: Fadil Sherja
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 21,202,311.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 27,777,566.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 10,870,035.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 6,788,365.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 346,267.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 4,966,486.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
FITORE