Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
TIRANA INTERNATIONAL DEVELOPMENT
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 16-10-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): J82427007R
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1998
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 650,734,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 650,734
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Behar Male 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Behar Male
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 68,965,690.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 32,896,244.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 25,261,530.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
TIRANA INTERNATIONAL DEVELOPMENT