Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
PLANETI-X
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 28-10-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): J82326003A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 1998
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 430,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Koēo Kokėdhima 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Brixhilda Kokėdhima
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -7,894,175.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -6,086,258.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): -4,621,775.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
PLANETI-X
PLANETI-X
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!