Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
AL & GI
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 26-09-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): J82020004P
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1997
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 167,200,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Alban Xhaferi 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Alban Xhaferi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 1,866,224.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -2,673,875.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AL & GI