Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
M. C. INERTE
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 26-09-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): J82020003H
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1998
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 531,700,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 531,700
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Mark Luli 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Mark Luli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 7,820,924.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 5,412,341.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
M. C. INERTE