Ndryshimi i fundit: E Premte, 13 Korrik 2018
Shtepia Botuese Shtypshkronja Morava
Numri unik i identifikimit (NIPT): J82019001J
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 1998
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 98,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Botime, libra,fletore, kartoleri si edhe cfaredo lloj qe ka lidhje me shtypshkrime e botime di dhe tregtimin e tyre me shumice e pakice. Shtypshkrime te karakterit sekret, me elemente sigurie. Aktivitet ne fushen e ndertimeve, ne fushen e prodhimit e shitjeve te mobiljeve, prodhim e tregtim letre, kartoni, kancelari, pajisjesh elektronike, automjete, aktivitet i te gjitha sherbimeve baze te telekomunikacioneve dhe elektronike, veprimtari biznesi ne perputhje me legjislacionin ne fuqi.Shtypshkrime, punime librash dhe rrjet shperndares se librit ne qytetet kryesore te vendit
Adresa: TIRANE LAPRAKE
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Agron Morava 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Agron Morava
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 33,006,911.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 41,035,200.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 8,062,649.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 5,452,249.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 6,812,337.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 8,947,169.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Shtepia Botuese Shtypshkronja Morava