Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
LUNA 1
Numri unik i identifikimit (NIPT): J81922001D
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1998
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 45,800,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Hoteleri, evente dhe seminare. Tregti me shumice e pakice dhe import-eksport i artikujve te ndryshem ushqimore, industriale ose jo, frutave dhe perimeve si dhe artikujve te mobilerise. Bar - restorant.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Entela Peza 100
Sektori ekonomik: hoteleri-turizem
Administratorė: Entela Peza
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 3,453,432.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -1,711,857.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -2,111,002.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): -1,075,599.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
LUNA 1