Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
SPHAERA
Numri unik i identifikimit (NIPT): J81809003U
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 1998
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Projektime, mbikqyrje dhe kolaudim i punimeve te ndertimit. Sherbime konsulence ne fushen e ndertimit, planifikimit urban, palanifikimit te pejsazhit, vleresime mjedisore, pasurive te paluajteshme, gjeodezike, beshmerise etj. Kerkon, analizon dhe perzgjedh personelin tekniko-administrativ. Konsulence juridike me kontraktore te huaj. Kontroll dhe asistence ne pergatitjen e projekteve. Pergatitje dhe vleresim te dokumentacionit te tenderave.
Adresa: TIRANE QAZIM VATHI 106
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sokol Imeraj 50
Ajkid Topore 50
Sektori ekonomik: NDERTIMI
Administratorė: Sokol Imeraj, Ajkid Topore
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 63,057,369.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 85,145,683.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 7,088,068.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 23,929,799.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 11,826,777.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 10,464,143.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SPHAERA