Ndryshimi i fundit: E Enjte, 19 Korrik 2018
LEKLI
Numri unik i identifikimit (NIPT): J81624501L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durrės
Viti i themelimit: 1994
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 40,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Tregimi i bimeve medicinale me shumice dhe pakice, import eksport, tregtimi i artikujve te ndryshem te konsumit te gjere industrial dhe ushqimor, prodhime bujqesore dhe blegtorale, import eksport te lendeve te para , materialeve, paisjeve dhe makinerive, te pjeseve te kembimit, per to me shumice e pakice, import te prodhimeve farmaceutike dhe paisjeve mjeksore si dhe tregtimin e tyre me shumice e pakice, transport nderkombetar te mallrave, operacione tregtare e komisionere, dhenie garancive te ndryshme ndaj cdo te treti, marrje dhe dhenie kredie me cfardo lloj kushti dhe per llogari te cilitdo te treti, operacione burse, kambio ne cdo treg financiar boteror dhe cdo aktivitet tjeter qe vecas ose se bashku me ato qe permendem me siper do te konsideroht i pershtatshem dhe me leverdi per rritjen dhe zhvillimin e firmes.
Adresa: DURRES L.7 RR. A. GOGA 800
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Luan Lekli 100
Sektori ekonomik: prodhim industrial; farmaceutik
Administratorė: Luan Lekli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 267,173,149.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 437,679,855.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 3,752,116.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 3,104,082.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 14,638,786.69
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 36,898,641.30
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
LEKLI