Ndryshimi i fundit: E Premte, 13 Korrik 2018
E N V A L
Numri unik i identifikimit (NIPT): J81623005I
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 1996
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 40,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 40,000
Fusha e veprimtarisė: Ndertime civile e veprave industriale, turistike, bujqesore, rrugore dhe hekurudhore, ujesjellesa e kanalizime, vepra kullimi, kulla uji, linja elektrike, prodhime materiale ndertimi, veprimtari ne fushen e turizmit. Projektim. Import - Eksport. Prodhim druri, duroalumini e metalike. Veprimtari ne shebimet publike, te asistences teknike, te vleresimit te pasurive te paluajteshme, te drejtimit te punimeve, te kontrollit ekonomiko financiar, te realizimit te projekteve te kolaudimit te veprave, konsulence teknike financiare, operacione bankare, kambizem, tregti te pasurive financiare imobilare, terrene , etj. Prodhime te industrise se lehte ushqimore. Hapie lokalesh te ndryshme, si kafene , restorante , dyqane shitjeje, sherbime te ndryshme servisi per automjete, botime te ndryshme. Mirembajtje e anes ndertimore dhe mirembajtje ashensori.
Adresa: TIRANE Njesia Bashkiake Nr.1, Rruga Dhimiter Kamarda Nr.38, Objekti me Nr.Pasurie 5/109, Zona Kadastrale Nr.8180
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Vladimir Gjurgjaj 100
Sektori ekonomik: NDERTIMI
Administratorė: Vladimir Gjurgjaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 6,510,000.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 15,827,743.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 2,389,403.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -2,108,763.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): -15,666,118.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 1,881,340.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
E N V A L