Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
ALBAVIA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 28-10-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): J81527001Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1998
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 135,300,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1,650
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Shkelqim Rakipaj 48
Genc Hafizi 52
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Shkėlqim Rakipaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 18,716,842.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 12,478,323.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 12,284,032.00
Website:http://www.albavia.al/
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALBAVIA