Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
NDERTIM Tirane
Numri unik i identifikimit (NIPT): J81524022A
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1995
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 2,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 21,200
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Fejzo Hasanaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Sabri Palamani 01/01/2010 31/12/2010
NDERTIM Tirane
NDERTIM Tirane
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!