Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
GANDI CONSTRUCION
Numri unik i identifikimit (NIPT): J81508002V
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 1994
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 300,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Projektim, zbatimin, dhe prodhimin e materialeve ne fushen e ndertimit, punime dheu, murature, beton arme, punime shembjesh, prodhim materiale ndertimi, ndertime civile, industriale , turistike, bujqesore, restaurime, shtresa rrugore, ujesjellesa, kanalizime, impiante vaditese, shitblerje e lendeve te para dhe ndihmese, veprimtari transporti, tregtare dhe financiare.
Adresa: TIRANE Njesia Bashkiake Nr.8, Rruga "Shenasi Dishnica", Pallati "Unikom" Nr.3, Kati 2, Apartamenti 8
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Gani Farruku 70
Asherije Farruku 30
Sektori ekonomik: NDERTIMI
Administratorė: Gani Farruku
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 2,989,647.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 34,829,418.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -1,859,477.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 2,350,872.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): -3,087,171.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 3,170,877.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
GANDI CONSTRUCION