Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
VLLAZNIMI SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): J79602601O
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Kukes
Viti i themelimit: 1994
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Projektim dhe zbatim i punimeve ndertimore ne objekte te ndryshme social kulturore,etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Bashkim Byberi 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Bashkim Byberi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
VLLAZNIMI SHPK