Ndryshimi i fundit: E Premte, 13 Korrik 2018
EVEREST
Numri unik i identifikimit (NIPT): J78311921L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 1997
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 450,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 8
Fusha e veprimtarisė: Prodhim e tregtim profile alumini dhe aktivitete ndertimi, import-eksport. Aktivitete te tjera te lejuara nga ligji.Sigurim dhe ruajtje objektesh publike dhe private,nen nenkategorine 1.3 A. Veprimtari ne sektorin e perpunimit aktiv.
Adresa: KAMEZ Fabrika ne Rrugen Nacionale, Prane Nyjes se Betonit
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ilir Ēupi 25
Hyqmet Valteri 12.5
Esat Valteri 12.5
Albert Valteri 12.5
Kujtim Valteri 12.5
Sokol Ēupi 25
Sektori ekonomik: NDERTIMI
Administratorė: Sokol Ēupi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 904,048,661.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 1,248,993,423.52
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 76,045,000.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 84,466,810.18
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 99,926,100.26
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 108,119,653.74
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
EVEREST