Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
"DUKA"
Numri unik i identifikimit (NIPT): J77411203S
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlorė
Viti i themelimit: 1997
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 46,102,422.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1,000
Fusha e veprimtarisė: Prodhim te materialeve te ndertimit, ndertime e shtrime rrugesh, punime dhe germime me makina te renda , pune rrugesh dhe digash, shtrimesh , ndertimit, servis makinash, pjese kembimi dhe cdo lloj tjeter punimi objektesh Sherbime komunale te te gjitha llojeve. tregtim me shumice e pakice te artikujve te ndryshem industrial, ushqimore, etj.Diferencim, riciklim i mbeturinave urbane
Adresa: VLORE Lagjja Pavaresia, Rruga Mato Robi, Kulla Ferati nr.2, kati 1
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Adhurim Duka 3
Veis Duka 97
Sektori ekonomik: NDERTIMI
Administratorė: Adhurim Duka
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 180,158,861.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 218,776,543.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 21,220,125.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 132,061,646.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 17,472,127.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 50,654,184.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"DUKA"