Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
ALGAN
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 21-12-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): J76705213C
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 1998
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 9,750,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 9,750
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Floreta Malaj 40
Agron Malaj 60
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Floreta Malaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 122,309,595.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 6,806,680.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALGAN
ALGAN
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!