Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
ALB - KONSTRUKSION
Numri unik i identifikimit (NIPT): J76705049N  
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Shkodėr
Viti i themelimit: 1994
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 38,909,281.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Ndertime civile, industriale, punime restaurimi, prodhim dhe tregetim i materialeve te ndertimit,punime hidraulike.
Adresa: Shkoder POSTRIBE MES Rruga Nacionale Mes-Shkoder, godine 1-kateshe, nr pasurie 1/1, zona kadastrale 1545
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ejell Radohina 50
Naim Fatkoja 50
Sektori ekonomik: NDERTIMI
Administratorė: Ejell Radohina
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 60,244,464.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 131,808,713.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 4,800,000.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 6,149,489.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 4,038,887.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 8,630,783.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALB - KONSTRUKSION