Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
NIKA SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): J76705047U
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Shkodėr
Viti i themelimit: 1998
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 55,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1,000
Fusha e veprimtarisė: Ne fushen e blerjes e shitjes se artikujve te ndryshem, shfrytezim pylli, ne fushen e pyllezimeve e permiresimeve dhe zbatimin e punimeve ne fushen e mbareshtimit te pyjeve , rrugeve pyjore dhe studim e projektim. Mbrojtje nga semundjet demtuesit dhe zjarret. Sherbim katering, prodhim, perpunim, tregtim dhe shperndarje te artikujve ushqimore. Organizim banketesh, koktejsh, festa private, dreka, darka familjare, dhe ne fushen e ndertimit. Punime mermeri. Tregtim me shumice, artikuj kancelarie. Transport kombetar dhe nderkombetar mallrash dhe udhetaresh.Grumbullim dhe pastrim mbetjesh urbane dhe industriale, trajtim,asgjesim,perpunim I mbetjeve urbane dhe industrial,rehabilitim mjedisi dhe I zonave te ndotura,mbjellje fidanesh pyjore dhe punime biologjike ne mjedis,peshkim dhe turizem. Grumbullim dhe perpunim i bimeve medicinale.Montim dhe c'montim skeleri. Mbareshtim i zogjve,brojlera, pula, shpende.Import dhe tregtim i pajisjeve industriale agroperpunuese dhe bujqesore.
Adresa: SHKODER Lagjja Vasil Shanto, Bulevardi Skenderbeu, godine 8-kateshe, kati i I-re, Zona kadastrale 8593, nr.pasurie 5/587”
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Shpresa Nika 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Shpresa Nika
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 202,827,288.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 347,041,703.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 6,605,641.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 7,326,961.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 18,199,080.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 26,442,852.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
NIKA SHPK