Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
"M. LEZHA"
Numri unik i identifikimit (NIPT): J76504013C
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Shkodėr
Viti i themelimit: 1996
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 45,929,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Tregtim me shumice e pakice, import-eksport te: artikujve te ndryshem industrial, elektroshtepiak, bujqesor, blegtoral, ushqimor, materiale ndertimi, lende drusore, hidrosanitare, perpunim te lendeve drusore si mobilieri, dyer, dritare, punime artistike, makineri dhe pjese kembimi, vegla auto, servis, parking, transport te mallrave dhe e udhetareve, atricatur, argjendari, tregtim argjendari, bizhuteri, kozmetike, turizem, fruta zarzavate, plehra kimike, agjensi transporti, taksi, turizem, prodhime druri, perpunim te drurit si dhe tregtim te artikujve te prodhuar me dru, perpunim te metalit, tregtim te artikujve te prodhuara prej metali dhe grumbullim e perpunim te hekurishteve, transport per vehte dhe te trete. Prodhim dyshekesh te permasave te ndryshme dhe pjeseve ne sherbim te tyre, rrobaqepesi dhe paisje te tjera te lidhura me to, tregtim me shumice dhe pakice te tyre, import-export.
Adresa: SHKODER Zona Industriale, Rruga Levizja e Postribes, nr pasurie 11/200, zona kadastrale 8592
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Myfit Lesha 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Myfit Lesha
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 138,897,973.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 207,996,792.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 6,809,769.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 4,348,963.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 6,187,259.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 10,818,103.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"M. LEZHA"