Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 06 Gusht 2018
INFINIT
Numri unik i identifikimit (NIPT): J74304623M
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Korēė
Viti i themelimit: 1997
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 68,413,669.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Aktivitet ne fushen e ndertimit, prodhim materiale ndertimi, imp-eksp etj. Bar-bufe dhe plazh privat. Projektim objekte civile e industriale. Projektim rruge auto. Projektim shtresa rrugore, sistemim-asfaltim. Projektim ura e vepra arti deri 10m. Projektim pejsazhi, siperfaqe te gjelberta. Studime pjesore urbanistike
Adresa: POGRADEC Rruga Rinia, lagjja nr 2,pallati 136, shkalla 1,apart 12
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Valentina Bregu 50
Kujtim Bregu 50
Sektori ekonomik: NDERTIMI
Administratorė: Valentina Bregu
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 53,491,704.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 30,503,965.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 458,828.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -7,473,936.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 370,942.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 4,061,489.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
INFINIT