Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
HYSI
Numri unik i identifikimit (NIPT): J73706808B
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlorė
Viti i themelimit: 1997
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 22,300,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 22,300
Fusha e veprimtarisė: Pastiēeri dhe furre buke, Tregetim te artikujve ushqimor, bujqesor, industrial, import - eksport ne teresi, tregtim me shumice e pakice.
Adresa: SARANDE L. 2
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Hysen Hysi 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Hysen Hysi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 1,965,034.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 4,933,408.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 451,879.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 218,254.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 201,032.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 203,638.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
HYSI