Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
BIKADE SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): J73312236L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 1995
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Tregtimi i mishit,produkteve dhe nenprodukteve te tij,tregtimi artikujve industriale dhe ushqimore,fruta-perime me shumice dhe pakice ,produkte bujqesore dhe blegtorale,materiale ndertimi,duralumin dhe hekur si dhe import-eksport i te gjitha ketyre materialeve.Prodhim primar me shumice dhe shperndarje fruta-perime dhe ushqimore.
Adresa: ELBASAN Lagjja Visarion Xhuvani, rruga 10 Korriku
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Alket Kasa 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Alket Kasa
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 28,033,507.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 27,955,453.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 2,921,273.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 1,370,616.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 1,827,735.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 1,185,056.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BIKADE SHPK