Ndryshimi i fundit: E Premte, 13 Korrik 2018
BARDHI SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): J72902814G
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1996
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 15,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Sherbime publike,pastrime mjedisesh,organizim dhe kryerje punimesh per gjelberim,sherbime funerale,transportim i kaufomave brenda dhe jashte vendit,sherbime per mirembajtje dhe riparim varrezash,sherbime dekori ne mjediset e qytetit fashatit dhe objekteve te ndryshme,organizim dhe kryerje e sherbimeve komunale,import-eksport dhe tregtim me shumice dhe pakice te mallrave te ndryshme industriale,ushqimore,blegtorale,bujqesore,artikuj elektroshtepiake,elektronike,,transport udhetaresh etj
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Fatbardh Kasa 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Fatbardh Kasa
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 15,788,290.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 1,543,005.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 996,211.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 1,318,399.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BARDHI SHPK
BARDHI SHPK
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!