Ndryshimi i fundit: E Premte, 13 Korrik 2018
BEAN SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): J72510445Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 1998
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Ndertim te objekteve te te gjitha llojeve e per te gjitha sferat (industriale, bujqesore, turistike hidroteknike, banesa ndertim rrugesh, gure zhavorr, cakull, gelqere, instalime elektrike, import-eksport, tregtim karburantesh te llojeve te ndryshem, transport mallrash e pasagjeresh.Pergatitje dhe shperndrje ushqim catering.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Arben Sadushi 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Eva Sadushi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 197,206,114.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 2,673,529.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 12,934,311.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 22,995,544.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BEAN SHPK