Ndryshimi i fundit: E Premte, 13 Korrik 2018
TERMO MONT
Numri unik i identifikimit (NIPT): J72015003E
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 1997
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 29,711,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Ndertime civile industriale,turistike,bujqesore,punime hidraulike,import-export e tregtimi i paisjeve.Montimi i impianteve teknologjike dhe te veēanta,impiante termike,te ventilimit,kondiocenere,si dhe riparimi e mirembajtja e tyre.Punime hidraulike,ujesllesa,kanalizime,impiante vaditese.Import-eksport e tregtimi i pajisjeve,makinerive,pjeseve te kembimit,materialeve te ndertimit.
Adresa: TIRANE Rruga Qemal Stafa, nr 260
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Spartak Haxhi 100
Sektori ekonomik: NDERTIMI
Administratorė: Spartak Haxhi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 47,412,370.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 42,149,056.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 9,329,072.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 7,477,230.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 3,962,442.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 4,324,067.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
TERMO MONT