Ndryshimi i fundit: E Premte, 13 Korrik 2018
FLONJA
Numri unik i identifikimit (NIPT): J71826003M
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 1995
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 40,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 40,000
Fusha e veprimtarisė: Rikonstruksione e mirmbajtje godinash, ndertime e punime germimi ne toke ,punime topogjeodezike ,punime rifiniture te muratures dhe te lidhura me to etj,tregtim te artikujve industrial,elektrike,elektronike,elektroshtepiake,teksile,konfeksione,kozmet ike,farmaceutike,bime mjekesore,pesticide,materiale ndertimi,bojra .pajisje hidrosanitare,duralumini,plastike,pajisje shtepiake, pjese kembimi,goma makinash,materiale per ngrohje qendrore dhe kondicionim ajri ,tubacion,materiale,per ngrohje diellore,hidroizolime,metale te llojeve te ndryshme„tregti me pakice, te vajrave lubrifikante.Import eksporti i artikujve te ndryshem, ushqimore dhe blektorale.Transport dhe shperndarje te mallrave te ndryshem ushqimore e industrial Brenda dhe jashte vendit,pasagjeresh Brenda dhe jashte vendit.Veprimtari ne fushen e botimeve,reklames,publicitetit,organizim seminaresh,trainimesh,panairesh,spektaklesh,perkthime nga gjuhe te ndryshme,agjensi udhetimesh,shitje bileta avionie tregti.agjensi shitbjerje e qira te pasurive te lujtshme te palujtshme,punime duralumini. Aktivitetet per te cilat kerkohet pajisja me leje ,shoqeria merr persiper zhvillimin e tyre pas sigurimit te lejes.
Adresa: TIRANE Rruga Irfan Tomin, Pallati 28, Shk.3, Ap.4, Kati 2
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Afėrdita Osmani 100
Sektori ekonomik: NDERTIMI
Administratorė: Afėrdita Osmani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 73,176,561.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 64,404,018.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 5,501,895.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 5,045,161.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 8,873,016.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 7,685,727.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
FLONJA