Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 29 Qershor 2019
NELSA
Numri unik i identifikimit (NIPT): J71601012S
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1996
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 70,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Prodhim brumrash si buke dhe artikuj te tjere te kesaj natyreIimport-eksport dhe tregtimi me shumice i dritherave te bukes si grure, miser etj i artikujve industriale e ushqimore, blegtorale e bujqesore, prodhimeve metalurgjike si tuba, llamarine, transport mallrash i materialeve te ndertimit dhe transport udhetaresh.Import-eksport , tregtimin e artikujve te ndryshem te te gjitha llojeve me shumice e pakice , tregtimin e artikujve te ndryshem industriale , ushqimore, bujqesore dhe blegtorale, tregtim fruta-perime.Prodhim e tregtim brumrash te ndryshme e embelsirave.Hapje dhe shfrytezim hotelesh, motelesh, baresh , restorantesh, diskotekash, qendrave te pushimit e kurative.Ndertim apartamentesh, rikonstruksion objektesh.Shkaterrim, demolim mjetesh.Skrap, shkrirje metalesh.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Nexhmi Balla 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Nexhmi Balla
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 25,085,406.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 997,967.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 314,851.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 1,884,654.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
NELSA