Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
LERENTI
Numri unik i identifikimit (NIPT): J71519008I-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1995
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 13,453,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Kozma Nasto 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Ismail Domi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 3,717,396.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 2,868,762.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): -556,087.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
LERENTI
LERENTI
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!