Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
I N T E R M E D
Numri unik i identifikimit (NIPT): J71424020D
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1996
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 362,313,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 362,313
Fusha e veprimtarisė: Import-eksport dhe tregtim me shumice dhe pakice te mallrave te ndryshme industriale, bujqesore, blektoriale, ushqimore, mjekesore dhe farmaceutike. Ushqim social, konfeksione, artikuj tekstile, shkollore,sportive, peshkimi, sahat, bizhuteri, podhime prej metalesh te cmuara, kinkaleri dhe materiale kancelarie, orendi, mobilje dhe paisje elekroshtepiake, aparate elektrike, elektronike dhe elektroteknike, makineri, aparatura dhe automjete te ndryshme tokesore, ujore dhe ajrore, materiale te ndryshme ndertimi, instalimi dhe per ngrohje, materiale hidrosanitare, kimikate, xham, porcelan, qeramike, materiale plastike, bojra, llak. Organizimin dhe kryerjen e sherbimit mjekesor, farmaceutik dhe kozmetik, sherbime te disinfektimit dhe te higjenizimit si dhe shit-blerje medikamentesh dhe paisje te ndryshme mjekesore,farmaceutike dhe artikuj kozmetik.Sherbime dhe riparime te objekteve prej metali, drusore, muri dhe te tjera, agjensi turistike, komisionere dhe ndermjetesimi. Organizim dhe kryerje te sherbimit te transportit tokesor, ajror dhe ujor per mallra dhe pasagjere, si dhe te serviseve per automjete, makineri dhe aparatura te te gjitha llojeve brende dhe jashte territorit te Republikes se Shqiperise.
Adresa: TIRANE, ISMAIL QEMALI 12/1
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Petrit Maho 100
Sektori ekonomik: Import-eksport medikamentesh,aparatura dhe materiale mjeksore
Administratorė: Petrit Maho
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:www.intermed.al
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
I N T E R M E D