Ndryshimi i fundit: E Premte, 13 Korrik 2018
KPL sh.p.k.
Numri unik i identifikimit (NIPT): J71330002J
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1997
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 37,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Sherbimi i ushqimit te gatuar dhe shperndarja tek pacientet,menca etj.Realizimi dhe drejtimi i restoranteve bareve pijetoreve,hoteleve kapmingjeve,fshatrave turistike dhe ne pergjithesi i sherbimeve publike.Drejtimin e dhenies se ushqimit te te semureve dhe personelit spitalor.Oraganizimin e shfaqjeve muzikore,teatrale,kinomatografike etj.Blerje dhe tregtim i paisjeve dhe mallrave qe kane te bejne me sektorin e dhenies se ushqimit.Realizim dhe administrim i sherbimit te lavanterise,pastrimit kimik per entet publike dhe private.Realizim dhe administrimi i mirembajtjes i gjelberimit te enteve publike dhe private.Realizimi dhe administrimin dhe pastrimin dizifiktimin,deratizim i ambjenteve te brendshme dhe te jashtme te enteve publike dhe private dhe evadimin e mbeturinave spitalore.Tregtim me shumice dhe pakice import-eksport dhe transport te mallrave industriale,ushqimore,bujqesore dhe blektorale. Studimi dhe pergatitja e projekteve mbi masat e mbrojtjes nga zjarri te ndertesave te ēdo lloji.
Adresa: TIRANE Rruga "Ali Ndroqi", pallati i ri, shk.1, zyra 1.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ramazan Troka 100
Sektori ekonomik: bar-restorant, catering
Administratorė: Ramazan Troka
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 263,264,890.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 275,995,754.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 37,410,757.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 46,266,594.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 26,229,719.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 28,444,106.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
KPL sh.p.k.